| Chelbosa a întrebat:

A facut careva vreun curs de calificare la AJOFM Brasov? Ce recomandari aveti, ce curs de calificare merita facut? gasesti loc de munca cu acele cursuri?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Cursul de calificare trebuie ales in functie de abilitatile pe care le ai si de ceea ce ti-ar place sa faci in viata. Cu aceste cursuri poti gasi loc de munca mai usor doar pentru. ospatar, bucatar, cofetar/patiser, brutar, lucrator in comert, frizer/coafeza, manichiurist/pedichiurist.