| SingleForOne a întrebat:

A lucrat cineva ca manager de hotel, în special un hotel cu rating foarte mare? Ce ați putea povesti?

3 răspunsuri:
| Flavianadx a răspuns:

Și tu ai observat ca unii manageri stau pe TPU? ca mie asa mi s-a părut mereu. Întrebarea ar fi trebuit sa fie: "a lucrat cineva?" laughing

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Flavianadx):

Ai avut și tu de-a face cu "oameni" de vază. Căci pe TPU este plin de patroni,directori,manageri,bancheri,avocați, doctori, profesori, ingineri, ș.a.m.d.Crema societății s-a înscris aici pentru a ajuta și din dragoste față de oameni.Un om cu adevărat superior este acela care își vede de treaba lui și nu caută ceartă cu "specialiștii" de aici.Sunt și persoane cu bun simț, dar aici nu prea e locul unde să te aștepți la ceva care să îți ajute cu adevărat în viață căci TPU este un site de divertisment. laughing

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Flavianadx):

077KarinArzModellaNextTopModelbyCatalinBotezatu

Rank 712.494 din 1.431.358

Înregistrat la 26 Iun 2021

Ultima logare: 27 Iun 2021

Utilizator Junior

https://www.tpu.ro/utilizator/acqscg/intrebari/
https://www.tpu.ro/utilizator/abkcdm

Ai aici un user cu două conturi.De pe unul a adresat întrebările și de pe celălalt a răspuns și și-a acordat și funda.Cu siguranță nu este manager. :))