| serbyx a întrebat:

A plecat cineva in Germana cu firma General Work Force din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Ignora-i si evita-i.
Sunt fake-eri si tepari. Cer bani pe care nu-i mai vezi si pa pa Germania. Eu am fost invita la un ointerviu la ei pentru postul de operator baza de date. Dupa ca am iesit din interviu am cautat pareri in forumuri pe net si am auzit ca le cer bani oamenilor sa ii trimita in Germania. Teapa! Le ia banii si nimic, iar ei raman cu buza umflata.
Nu face greseala asta.

Mersi anticipat de funda.