| lyTTTT a întrebat:

A studiat cineva la vreo facultate din Spania? Cum este?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trebui sa inveti sa injunghii vaci fara mila!

| ДdД a răspuns:

Este foarte greu!

| lyTTTT explică (pentru ДdД):

Mai concret?

| ДdД a răspuns (pentru lyTTTT):

Pai :
-totul se preda in spaniola
-geografia si istoria sunt ale Spaniei si iti strubuie cel putin un an de meditatii si s=ar putea sa pierzi un an(asta in mod special pentru Drept, Politie...depinde de facultatea pe care o alegi)
-la Drept dar si la Politie o sa trebuiasca sa inveti codul de legi al Spaniei
Sunt multe motive, depinde si de domeniul facultatii pe care o alegi.

| lyTTTT explică (pentru ДdД):

Pe turism as vrea. ce mi-ar trebui? Banuiesc ca tot Istoria si Geografia Spaniei, nu?

| lyTTTT explică (pentru lyTTTT):

Exista facultati fara frecventa?big grin

| ДdД a răspuns (pentru lyTTTT):

Da! insa depinde de domeniul pe care se axeaza facultatea.

| ДdД a răspuns:

S-ar*,scuze de greseala!