| darky09punk a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata special celor din Galati.Stie cineva unde angajeaza minori pe timpul vacantei? Trebuie neaparat sa gasesc ceva cu un salariu destul de bun pentru a lucra 3 luni si a-mi lua calculator. Daca este cineva dispus sa raspunda la intrebare sau daca acel cineva angajeaza ma gasteste la id-u darky_d09@yahoo.com.Va multumesc!

4 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Pe timpul verii, gasesti usor de munca pe litoral daca esti minor si castigi si destul de bine.

| qwerty a răspuns:

Te poti angaja ori pe plaja, ori la un restaurant. Din cate am auzit, la unele hoteluri iti ofera loc si unde sa stai daca lucrezi pentru ei si nu esti din Constanta. Nu stiu exact foarte multe detalii, dar ar fi bine sa te interesezi din timp pana incepe sezonul estival, altfel nu prea o sa mai ai sanse sa gasesti. De castigat se castiga chiar foarte bine (mai ales din bacsisuri), dar este foarte obositor mai ales daca lucrezi pe plaja.

| darky09punk explică:

Da dar...mai precis unde?

| darky09punk explică:

Eu caut in Gl deoarece nu as vrea sa plec din oras pe timpul verii; As dori sa distribui, sa fac reclama, numai sa castig ceva pentru a-mi lua calculator...