| valentinacazacu a întrebat:

Am o intrebare pentru totii tinerii.Ce loc de munca si ar dori ei pe timpul vacantei? Ce salariu isi doresc? Rog sa fie seriosi la raspunsuri. Vreau detaliii.

Răspuns Câştigător
| Yusuke16 a răspuns:

In vacanta de vara mi-as dori sa lucrez cu cineva la un azil de batrani pentru a-i ingriji dar nu cred ca este posibil... salariu 0 lei pentru ca fac o fapta buna si nu am nevoie de nici o rasplata... Daca ar fi vorba sa imi aleg o slujba cu salariu platit as alege sa lucrez la un fast food (Mc.Donald's sau un fast food cu specializare in shaorme) si as vrea un salariu de 2.5-3.5 milioane pe luna sau sa lucrez la o spalatorie de masini, cu un salariu de 3-4 milioane in care sa fie inclus si bacsisul.Se poate o funda?big grin

| MojooJoj0 a răspuns (pentru Yusuke16):

Frate nu te simti bine?!laughingAm lucrat eu la spalatorie de masini si nu cred ca vrei sa iei DOAR 3-4 mil pe luna. Poate pe saptamana.Serios acum.

Răspuns utilizator avertizat
| MojooJoj0 a răspuns (pentru valentinacazacu):

Daca e vorba de 3-4 ore pe saptamana ma duc de drag la munca pentru 3 milioane laughing dar cine imi da mie 3 milioane ca am lucrat 12 ore? Oare?! Si nu, nu banuiesti bine.Am lucrat in diverse locuri cand eram minora si nu mi-a cerut nimeni nici un acord din partea parintilor, nimic.Si la majoritatea locurilor de munca salariul si se acorda lunar sau bilunar in functie de cum ai stabilit cu angajatorul.

Răspuns utilizator avertizat
| MojooJoj0 a răspuns (pentru valentinacazacu):

Da cum sa nu, se poate afla 06-02-1994

Răspuns utilizator avertizat
| MojooJoj0 a răspuns (pentru valentinacazacu):

happy Am specificat ca eram minora.O seara placuta si tie!

19 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Ajutor de bucatar, impartit pliante, lucrator prin diverse fabrici, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei doamna eu am 17 ani si as vrea sa lucrez la avonsad pacat cu nu pot findca nu am 18 anisad

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru valentinacazacu):

Pei stiu doamna am vazut anunturile dar nu prea stam bine cu bugetul putem sa vorbim pe mess de plictiseala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentinacazacu):

Vedeti ca sunt Dan. Extrem v-am bagat in lista

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru valentinacazacu):

Dan.Extrem

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru valentinacazacu):

Ok imediat se zice aviable

| rutanklan a răspuns:

Presedintele Interimar al Romaniei, doar pana Miercuri.

| MojooJoj0 a răspuns:

Un loc de munca prin care poti cunoaste oamneni la radul tau, part-time de prefeinta (majjoritatea vrem ceva de genu ospatar/barman pe la mare sau ceva de genu ca mai faci si un ciubuc pe lanaga salariu)si ca tot venii vorba de salariu asta depinde de oras. Daca ai pun intrebarea pentru tineri e de la sine inteles ca salariu ar trebui sa fie cat mai mare sa ne ti na buzunaru la distractii si sa ne si ramana pentru haine etc.