| Elly1 a întrebat:

Acum sa fim sincer si cu noi înşine, v-ati visat vreodata vedete, v-ati imaginat cum este sa jucati intr-un film de la Hollywood jucand alaturi de un actor/actrita celebra, cunoscuta/cunoscut in toata lumea? V-ati pus in minte ca dupa implinirea varstei de 18 ani sau dupa terminarea facultatii, in general sa plecati intr-o tara straina, foarte cunoscuta in toata lumea, pentru a va face un viitor in acea tara sau in acel oras, eventual. V-ati imaginat avand o cariera muzicala, aici in Romania sau in alta tara, pentru a va face cunoscut/cunoscuta in toata lumea sau toata tara?

Dupa ce ati raspuns la aceste intrebari scrise de mine, as prefera sa raspundeti daca credeti in visele voastre? dorintele pe care le aveti si faceti tot posibilul pentru a le indeplini.

Si pana la urma"Never say never"

"Lumea iti spune ca nu poti, lasa-te batut, nu poti, tu continua, mergi inainte, vezi-ti visul cu ochii, lupta pentru visul tau!"

:*:* Sa fim sincer cu noi înşine.

4 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Sincer? Eu am visat ca salvez multe vieti si lumea ma considera eroina happy

| ganton a răspuns:

Foarte sincer, nu la toate happy.

| nosferatu a răspuns:

Wake up laughing

| imsoweird a răspuns:

Acesta este visul meu, insa nu sunt sigura daca va fi in realitate. Imi doresc asta atat de mult incat plang, viata mea nu are rost daca nu devin acolo unde visez. Insa e foarte greu, mai ales sa pornesc din tara asta, unde toti strainii spun ca e o tara de ****sad