| LukeLuke a întrebat:

Sunt sanse ca un om, roman, sa ajunga actor de hollywood, jucand rolul principal?

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Evident, avand in vedere ca Marcel Iures a jucat in multe filme la holywood, a jucat alaturi de nume grele al cinematografiei: Brad Pitt si Tom Cruise in "Interviu cu un vampir", Bruce Willis si Colin Farell in "Razboiul lui Tom Hart", "Misiune: Imposibila" alaturi de Tom Cruise si alaturi de George Clooney in "Pacificatorul". Seria de filme in care actorul roman a jucat continua cu "Piratii din Caraibe: La Capatul Lumii", unde ii are ca parteneri de platou pe Johnny Depp, Orlando Bloom si Keira Knightley. Printre ultimele proiecte realizate la Hollywood a bifat filmul "Goal" unde joaca alaturi de Zidane, Raul si Beckam. a avut si rol secundar si rolul personajului negativ, etc, insa ce spui tu, ca rol principal, nu, dar se poate

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Never say never! laughing
Daca Justin Bieber a avut sansa ca, venind dintr-un small town in Canada etc. sa ajunga ce este astazi. Exista sansa si pentru tine!
Dream big! You can do it!
Never say never!

PS: Sa te uiti la filmul lui Justin happy

| partyvip a răspuns:

Buna, eu am 16 ani sunt din constanta am inteles ca tie iti place divertismentul , eu am o idee eu as dori sa deschidem un canal pe youtub , acolo unde vom posta cele mai tari scenete , parodii etc . Vom strange grupuri de actori in fiecare oras prin intermediul internetului . iar daca ne reuseste devenim cunoscuti ma poti contacta pe adresa de email partyvipthisisit@yahoo.com sau pe adresa de mess partyvipthisisit