| silverdancer94 a întrebat:

AJUTOR! Am o mare nevoie de ajutor in legatura cu cateva informatii despre arhitectura.De exemplu exista in Constanta facultate de arhitectura? Eu sunt clasa a11-a la profil de filologie liceul Calinescu din Constanta si vreau sa urmez facultatea de arhitectura, dar am nevoie de parerile voastre.Cat de greu este? Despre ce e vorba mai exact? cat de bine pregatit trebuie sa fiu si ce ar trebui sa stiu eu ca sa pot sa promovez in acest domeniu? Astept cat mai multe raspunsuri, dau funda celui mai bunbig grin

1 răspuns:
| Drathmnight a răspuns:

Din pacate, nu prea se mai construieste la noi in tara... nu stiu daca e ok sa mergi acolo...