| Adi_Chindea_1995 a întrebat:

As avea o nelamurire...
Daca as vrea sa urmez o facultate de arhitectura, ce liceu s-ar merita sa urmez (ca sa imi fie de ajutor la facultate),.
Mentionez ca sunt talentat la desen doar ca nu imi place matematica.s-ar mai merita sa merg la facultatea de arhitectura daca nu imi place matematica?
M-am gândit sa urmez liceul de arta...
Voi ce ziceti?
Argumentatimi putin.
Funda!

1 răspuns:
| Gabrriell a răspuns:

Nu. Daca nu iti place matematica ini nici un caz sa nu mergi la arhitectura. Facultatea aceea se bazeaza pe matematica si nu iti inchipui cat de grea poate fi!