| onerepublic_7135 a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa devin designer(vestimentar) ft mult.
Imi dedic timpul liber pentru schite si de astea.
Sunt sigura ca nu o sa-mi mai vina altceva prin cap sau sa am dintr-o data alte pasiuni-cum sunt de obicei altii zic "vreau sa devin medic "apoi "vreau sa devin politist" ceva de genu.Eu nu sunt asa.As face orice ca sa-mi indeplinesc visul. Dar problema e ca nu prea stiu ce. Adica liceu, facultate etc.Nu stiti voi facultati si la fel ce liceu ar trebui sa fac? Dau si fundita si vot de ala chiar daca nu stiu cum dar sper ca imi explicati voi (mi-am fcaut contul asata in special pentru intrebarea cu designerul)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yoyo_2588 a răspuns:

Ar trebui sa continui cu liceul de arte la profi:desen, si sa continui cu facultatea de arte.la design textil.succes

| adrydulke a răspuns:

Daca esti din Alba Iulia iti recomand liceul HCC sau Economic

| gabi_1607 a răspuns:

Pana ajungi la facultate o sa mai ai inca pe atatea visuri...nu e timpul sa iti faci planuri ci visuri