| Pabu12 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa castig niste bani in plus.....parintii mei au unele probleme financiare si nu-mi pot da tot timpul bani de buzunar asa ca as dori sa ii pot castiga singur. Poate sa fie si ceva online sau de lucru pe computer(ma descurc destul de bine la asta)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LioErnest a răspuns:

Intra pe pagina asta si da-mi un mesaj: https://www.facebook.com/mondenpunctro

| lairon a răspuns:

eu incerc cu videoclipuri am facut parteneriat cu youtube ai putea face tutoriale le trimiti la prieteni le raspandesti si faci generare bani nu te astepta sa primesti nu stiu cat dar merge ai putea sa ajuti prietenii si diferita persoane prin cursuri de informatica si ajuta-i cand au virusi ceva daca ma intelegi sau te poti angaja cu juma de norma

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

Este un mod sigurdeoarece esti platit de cineva interesat de ceea ce faci si te apuci de treaba doar daca se confirma plata!
Pagina este la inceput ceea ce este in avantajul vostru sa vi se afiseze anunturile primele!

| Romina01 a răspuns:

Incearca pe freelancer.com eu am castigat 44 de dolari acolo happy.