| MissExtasy95 a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa imi caut ceva de lucru part-time astfel incat sa nu imi afecteze scoala dar sa pot sa castig si bani de buzunar! cine ma poate ajuta cu niste informatii? :* Fundita :*

Răspuns Câştigător
| loryluv a răspuns:

Poti incerca oriflame/ebiju/avon. daca doresti te pot inscrie eu... pp. loree pentru informatii. te pup:*

11 răspunsuri:
| MARRY05 a răspuns:

Buna uite ce fac eu... mi-am facut un profil pe fb unde incerc sa vand haine http://www.facebook.com/Haine18

| VadTot a răspuns:

http://www.probux.com/? r=silwian

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Intereseaza-te de job-ul de mystery shopper.De exemplu firma Cutarescu.SRL angajeaza prin cantract de colaborare persoane care sa se dupa acolo unde firma ii trimite si sa adune cat mai multe informatii despre acel loc.La sfarsit faci un raport si il trimiti la Cutarescu.Primesti in jur de 20-30 RON pe vizita si poti sa iti iei cate vizite vrei, asta daca firma Cutarescu are vizite disponibile.In alte cuvinte te trimite sa faci pe clientul nemultumit la Mc pentru a vedea cum reactioneaza angajatii.

Cauta pe gugal profesional shoper! Asa se numeste firma, dar nu exact, asta ca sa nu-mi cenzureze astia comentariul!

| MentalHolocaust a răspuns:

Poi daca vrei sa nu iti afecteze scoala eu zic ca ar fi foarte bine sa faci promotii pe la Carrefour, Kaufland... Unde gaesti stai cateva ore (nu-s cate in functie de program) si castigi bani. Sper ca te-am ajutat happy

| dIzzEE a răspuns:

Videochat

| claudia74 a răspuns:

Incearca asta www.munca-acasa.ws

| adycristache a răspuns:

MissExtasy95, am posibilitatea să-ţi ofer o colaborare part-time în distribuţia de produse naturale de frumuseţe şi sănătate, de cea mai înaltă calitate. Dacă doreşti mai multe detalii, trimite-mi mesaj, te rog.

| MissExtasy95 explică (pentru adycristache):

Lasa-mi id tau si imi dai mai multe detalii pe mess

| adycristache a răspuns (pentru MissExtasy95):

MissExtasy95, noi căutăm persoane cu ambiţii mari care doresc mai mult de la viaţă. YM: adycristache. Te rog să scrii "bani de buzunar" când trimiţi invitaţia, accept doar persoane cunoscute. happy

| bbrumareanue a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.