| Aenoenienanonim a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa imi incep o cariera in modeling... locuiesc in bucuresti...in primul rand vreau sa imi spuneti daca siti vreo agentie in bucuresti ...care ma poate ajuta... stau in drumul taberei...multumesc...

Răspuns Câştigător
| corina_4591 a răspuns:

In urma cu cativa ani aveam aceeasi dorinta ca si tine... vezi ca una dintre cele mai bune sc de modeling este sc best models.are sediul la sala dales e langa hotelul intercontinental.are o gramada de cursuri make-up teatru etc.incerca.succes

4 răspunsuri:
| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Uita-te pe site-ul asta. Poate vei gasi ce te intereseaza.:D
http://www.agentie-modele.info/agentie_modele/bucuresti/

| anonima16 a răspuns:

Gandeste'te mai bine inainte de a incepe o cariera in modelingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca la palatul copiilor daca este in orasul tau.

| propan3 a răspuns:

Am fost si eu in primavara la bestmodels, e chiar la sala dalles de la universitate.Incearca daca crezi ca asta vrei cu adevarat!