| George3117 a întrebat:

Salut/Buna, recent am depus câteva informații legat despre fizicul la o agenție de modeling din București și am primit un răspuns de la ei sa ma duc la o evaluare pentru potențialul meu, dar nu știu despre ce este vorba, in ce consta sa îmi încep o cariera de modeling și as dori sa va cer niște sfaturi in legătura cu suma de bani pe care o bag și cât primesc, in legătura despre contracte si ce buget trebuie ar trebui sa am

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Bani dai doar sa iti faca un profesionist un portofoliu pentru a trimite la agentii. Daca agentia iti cere bani ca sa lucrezi cu ei cauta pe altii.

| KR0N5TADT a răspuns:

Cică au nevoie ăștia de bărbați adevărați, dincolo de brațul Sulina. Cică nu trebuie să bagi vreun ban.
P.S. Vezi că la început nu primești muniție. Doar te antrenezi la rece. Pa.