| boomerang a întrebat:

Am 17 ani. Cum imi pot gasi un job part-time?
As dori sa stiu cum as putea sa imi gasesc un job part-time pentru vara asta (am nevoie de niste bani de buzunar). Ar putea fi orice (de ex: impartit pliante).
Vreau niste sfaturi, sau sugestii (daca stiti pe cineva din Galati care are nevoie de ajutor de genul).
Mersi!

3 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Bună seara. Intră pe blog la secțiunea loc de muncă! http://nicollhellen.blogspot.ro/ Este un job pe care îl poți face și de acasă. Dacă vrei să înveți cum să administrezi banii câștigați în mod corect, sau cauți rezolvarea la o problemă personală, intră la celelalte secțiuni. Dacă ai nevoie de detalii, sau dacă ai putea să îmi oferi tu mai multe detalii legate de domeniul vizat ( în ce domeniu dorești să activezi ) mă poți contacta la https://www.facebook.com/nicoll.hellen. O seară mirifică :*

| Alicia98 a răspuns:

Depinde in ce oras stai, ai putea sa vezi ce este prin orasul tau si sa vezi ce modalitati de a face bani. Trebuia sa precizezi.
Oricum bafta!

| Andradaser a răspuns:

Ideea cu pliantele e buna. Dar mai exista si varianta sa te angajezi la o spalatorie. Colegul meu are 16 ani, si lucreaza acolo happy bafta!