| DanBalan2001 a întrebat:

Am careva sanse de a imbratisa meseria de inginer constructor daca nu cunosc cine stie ce bine fizica sau matematica?

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Totul depinde de tine. Daca idealul este sa n ai grija zilei de maine, sa freci menta 8 ore pe zi, liber in weekend, camioneta de serviciu si sa stai cam 4 ore intr-un container la aer conditionat sau intr-un birou si restul programului pe santier undeva la umbra dand ordine atunci orice sacrificiu merita. Daca ai alte pasiuni gen informatica e mult mai bine daca nu incearca sa ti gasesti ceva ce iti place si de preferat sa ti faca si viata usoara

| Moțoc1233 a răspuns:

Bineinteles ca ai
Munceste!