| xena222 a întrebat:

Am castigat la stanley bet si trebuie sa completez pe spate nume si prenume si cnp la toate trei
? ca sunt trei nume si prenume si cnp unul sus unul in mijloc si unul jos si trebuie sa ma duc cu buletinul la stanley bet sa imi acorde castigul?

4 răspunsuri:
| Smokey13s a răspuns:

Nu iti trebuie buletinul, trebuie doar sa completezi pe spatele biletului numele si CNP`ul sau ce iti cere. Daca nu ai peste 18 ani, roaga pe cineva care are sa completeze biletul si sa ridice castigul. Eu am mai castigat la Stanley si nu mi-am putut ridica banii pentru ca nu implinisem 18 ani.

| FcDb_Teo_1995 a răspuns:

Nu faci nimic
Dar ia buletinul cu tine
Ce suma ai castigat?

| FcDb_Teo_1995 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani trebuie sa mergi cu un adult.

| DincaEmi a răspuns:

Completezi la unul singur. Daca ai peste 18 ani si ai completat pe spatele biletului cu nume si prenume si CNP, nu iti mai trebuie buletinul la agentie.