| costincapslook a întrebat:

Sall, astazi cand ma voi duce sa completez fisa aceea de inscriere o voi gasi deja completata cu nume prenume...etc si va trebui doar sa pun optiunile? Si imi trebuie vreun act acum sau cand ma voi inscrie?

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Nuu. doar buletinul, sa iti verifici datele..si eu am fost astazi, nu e mare lucru. doar fi foarte atent.

8 răspunsuri:
| Arkhasas a răspuns:

Ce fişă de înscriere? Să te înscrii unde?

| costincapslook explică (pentru Arkhasas):

Inscriere la liceu.Trebuie sa completez acea fisa cu obtiuni si vreau sa stiu daca imi trebuie ceva act.

| Arkhasas a răspuns (pentru costincapslook):

Păi la ce-ţi trebuie buletinul? Ce nu-ţi cunoşti numele, data naşterii şi CNP-ul fără buletin?

| costincapslook explică (pentru Arkhasas):

Nu laughing

| Arkhasas a răspuns (pentru costincapslook):

Atunci înscrie-te în clasa întâi, nu la liceu. Dacă ai ajuns la liceu cu asemenea capacitate de memorare ca a unei broaşte ţestoase...

| Shad0ow a răspuns:

Nu, nu iti trebuie niciun act. Trebuie doar sa ai optiunile puse pe o foaie, si acolo le transcrii. dar ai grija la ordine.