| scarlxrd a întrebat:

Am de ales repartizarea la o calificare anume in cadrul profilului Turism si Alimentatie. Credeti ca ar trebui sa ma duc pe Tehnician in Turism sau Organizator Banqueting. De ce?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta, trebuei sa fii in stare sa-ti raspunzi singur, pentru ca tu vei rpofesa munca asta, pentru urmatorii 30-35 de ani.
Nu are importanta ce-mi place mie, ca nu eu muncesc in locul tau.
Alege cu intelepciune, munca pe care vrei sa o faci de azi inainte, pentru toata viata ta, nu pune pe altul sa aleaga, ca risti sa regreti toata viata.