| Sanziana88 a întrebat:

Am depus C.V.-ul pe acest site: http://locuridemunca.info. Problema e ca am depus de vreo doua zile si totusi nu am primit nici un raspuns. Am facut eu ceva gresit? Am aplicat si pentru locuri de munca, alea care sunt afisate cel putin. Ce alte siteuri de locuri de munca mai stiti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără să te superi pe mine, realitatea este alta.
Dacă ne-am găsi locuri de muncă în trei zile de la depunerea unui C.V., toți am fi salariați, adio șomeri.
Trebuie să ai un pic de răbdare, depune la mai multe firme pentru a avea un gram de noroc pentru angajare.
Mult succes!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Ejobs.ro, bestjobs.ro... dar dureaza. eu am cv-uri depuse de cateva luni si abia acum au fost vizualizate happy mai astept cateva luni, poate ma si suna laughing

| taviyamato2 a răspuns:

Mai incearca de 100 de ori si pe alte siteuri daca doresti un loc de munca, pa