| TheDarK2012 a întrebat:

Am facut un curs de calificare, prin fortele de munca, cu aceasta diploma, ma pot angaja ca si calificat in acel domeniu?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Da, poti, dar cu o conditie: sa gasesti pe cineva care sa si vrea sa te angajeze. Bafta!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti,normal.Daca te si pricepi este bine.Nu inseamna ca daca ai urmat cursul deja esti as.

| T4zu a răspuns:

Pai daca ai facut un curs de calificare pentru un domeniu, bine inteles ca poti sa te angajezi ca un muncitor calificat, deoarece ai o diploma care atesta acest lucru si care iti va fi luata in considerare. Raspunsul e categoric DA.