| ionutz_7222 a întrebat:

Am mers azi la scoala si m-am uitat pe fisa evam acolo mota de admitere 4, 60 eu vreau sa intru la un liceu si mi-am ales un profil da la profilu ala intri cu 4, 63 eu pot sa intru cu media 4, 60

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nui problema oh go on daca sunt locuri intri. media e doar orientativa nu e nimic batut in cui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intri numai daca scade ultima medie de admitere de anul asta.

| Laurretta a răspuns:

Poti incerca. acum 2 ani am intrat si eu la un liceu cu media mai mare cu 0, 03 decat a mea.incercarea moarte nu are! daca nu ai intrat, macar stii ca ai incercat. bafta!

| DrumuriFictive a răspuns:

Intri linistit, nu-ti face probleme.