| Piticottt a întrebat:

Am media de admitere 8.45 si vreau la profil de socio. Ce liceu imi recomanda-ti?

P.S: sunt din Bucuresti.

1 răspuns:
| Aditu94 a răspuns:

Intrebarea e alta..care e perspectiva viziunii tale asupra viitorului? cu ce te poate ajuta acel liceu pe care il alegi? ce vrei sa devii cand ajungi mare? o intrebare ce multi si-o pun cand sunt mici..nu poti sa faci un liceu economic si tu sa mergi la avocatura.s-au un liceu auto si tu te faci ingineri in constructii nave..trebuie sa alegi un liceu ce sa te ajute pe viitor..probabil vrei sa urmezi o facultate..vezi un liceu care consideri ca te reprezinta si iti reprezinta interesele..cauta un liceu unde sunt oameni cu capul pe umeri..nici de lichele si nici de fitosi. daca esti la nivel mediu sa zicem.