| ionutz_7222 a întrebat:

Am mers la scoala azi si am vazut unde am intrat dar eu nu vreau la liceul ala vreau la altu ce trebuie sa fac pot sa merg la alt liceu?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.ma-m interesat si doar dupa un semestru poti sa te muti. oricum bafta.te rog da-mi un vot

| MoatZa a răspuns:

Sa stepti pana in semestrul 2, ca sa te transferi dupa.winking

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Pai ce sa faci.te duci la respectivul liceu si vezi daca sunt locuri libere,in acea clasa in care vrei tu, ma rog acel profil, dar foarte mult depinde media care o ai la admitere.trebuie sa te duci la directorul scolii la care vrei sa te duci si sa tratezi problema cu transferul.o vrea nu o vrea,asta eu nu stiu, in ziua de azi daca ma intelegi, banii fac totul.

| AlabalaAnonim a răspuns:

Sa te transferi? Dar cred ca de abia dupa a9-a poti.
Dar de ce l-ai pus pe lista daca nu vrei?

| DeniSse_2253 a răspuns:

Astepti un trimestru.sau un semestru apoi te poti transfera
succes:*

| gummy72 a răspuns:

Daca vrei sa intri la alt liceu poti intra da depinde de liceul care intri daca este bun iti recomand sa intri daca nu fha cum vrei