| ScubiDuu a întrebat:

Salut, am intrat intr-un liceu care nu imi place si vreau sa ma mut dintr-a 10a in altul.
Is pe filo si liceul unde vreau sa intru vreau tot pe filo sau la socio.

Dar, eu la liceul unde am intrat fac portugheza 6 ore..si unde vreau sa merg se face engleza ( am luat examenu dintr-a 8a la engleza cu 92 puncte, deci e ok ..stiu engleza)

Vreau sa stiu ce diferente trebuie sa dau ca sa ajung acolo unde vreau.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Dai diferente la engleza daca la liceul la care esti in prezent nu ai facut deloc. In rest, fiind vorba de acelasi profil, nu ar trebui sa mai fie si altceva.