| irinuta1113 a întrebat:

Am niste intrebari vreau sa ajung in Germania la sora mea, dupa clasa a 9 pana atunci o sa stiu bine engleza acolo este colegiu/liceu in limba engleza? examenele sunt usoare sau grele? si cat costa pe an aproximativ help me

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Eu zic sa te apuci de germana daca te-ai hotarat sa ajungi in tara aceea! Studii in engleza ( din cate stiu eu, nu garantez ) sunt doar in universitati sau scoli post - liceale.