| sofiaaaa001 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au lucrat la magazine inditex gen h&m, zara, stradivarius etc, la cat se schimba tura? Deci este tura de dimineata care incepe la 9-10, dar stie cineva la ce ora intra tura a doua, care termina pe la 10 seara (full time)?

4 răspunsuri:
| sofiaaaa001 explică (pentru RAY):

Am cautat deja pe site-urile de genul si nu zice nimeni nimic de ture si la ce ora se intra sau se iese. se vorbeste mai mult de salariu, colectivul de la munca si tot felul de pareri de genul

| RAY a răspuns (pentru sofiaaaa001):

Nu uita de COVID, o tura trebuie sa înceapă dimineața, una seara, daca e vb de doua ture, dar poți si toată ziua, apoi liber, tu asta decizi cu fata aia si cum vrea managerul.

Dar nu ai întrebat si tu, sa știi, sa iți dai interesul, si eu am locuri de munca de oferit dar doar neserioase

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei si intreaba i pe sefi sau pe fetele de acolo vinzatoarele, ele stiu cum sunt turele.