| Omulcarearenevoiederaspunsuri a întrebat:

Am o pagina de facebook cu 1000+ like-uri! cautam adimi sau admine. Trebuie sa posteze minim 1 poza pe zi, sa aduca minim un like pe zi si sa posteze minim 1 gif pe zi!

3 răspunsuri:
| cristina93 a răspuns:

Cu ce anume de ocupa pagina?

| Omulcarearenevoiederaspunsuri explică (pentru cristina93):

Posteaza gif-uri foarte multe cam asta e principalul big grin

| Seby1994 a răspuns:

Mai lasati-l dracului de facebook, ca ala e site care ne fura noua informatiile personale si ajung in america la guvern, unde aia stiu si ce ai mancat azidimineata, pentru ca tu le spui. practic te spioneaza cu ajutorul tau.