| corcodusa a întrebat:

Am si eu cateva nelamuriri.sunt clasa a 11 iar la anul voi da bacul. facultatea pentru care vreau sa aplic este SNSPA(Scoala Nationala de Studii Politice si Administrative)stiu ca are cinci departamente -Facultatea de Administratie Publica, Facultatea de Comunicare si Relatii Publice, Facultatea de Stiinte Politice, FACULTATEA de MANAGEMENT, Departamentul de Relatii Internationale si Integrare Europeana.
ceea ce vreau eu sa stiu este ce pot sa fac mai departe daca termin una din aceste facultati.care ar fi cel mai profitabil. Dupa parerea mea.toate departamentele de la snspa imi par atractive. dar vreau sa stiu si ce as putea face cu diploma dupa terminarea facultatii.Multumesc celor care imi vor raspunde! astept cu nerabdarekiss

1 răspuns:
| AlexSadik a răspuns:

Raspunsul asta este la caterinca, multumesc anticipat