| HeadUpAndSmile a întrebat:

Aș vrea și eu câteva păreri în legătură cu universitatea SNSPA din București.
Mă atrag Facultatea de Comunicare și Relații Publice, Departamentul de Relatii Internationale si Integrare Europeana, și Facultatea de Management.
Nu am nici cea mai mică ideea dacă sunt alegeri bune, sau "cu ce se mănâncă" Universitatea asta.
Help.

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

Facultatea de management! Restul, din ce ai enumerat mai sus, sunt porcarii.
Nu vorbesc in necunostiinta de cauza - fratele meu se orientase spre ele, mai exact, FSPUB, si a lasat-o dupa un an. Romania nu e tara care sa mai formeze si alti politicieni, diplomati si diversi experti in "comunicare".

SNSPA = FSPUB = profesori implicati/compromisi politic care nu dau doi bani pe zeroul care te invata.