| DianaRaluca18 a întrebat:

Am si eu o intrebare: stie cineva daca la Universitatea Bucuresti am de ales intre FAC DE ADMINISTRATIE PUBLICA, COMUNICARE SI REL PUBLICE DE MANAGEMENT,
DEPARTAMENTUL DE REALTII INTERNATIONALE SI INTEGRARE EUROPEANA ca si la SNSPA, sau se merge doar pe relatii politice si doar atat?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la secretariat pentru o bună documentare sau intră pe site-ul lor.
Mult succes!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intra pe site-ul lor.
Te pup!

| ank a răspuns:

Da,ai de ales.
Spre exemplu eu o sa-mi bag dosarul la Facultatea de Relatii Internationale si studii europene din cadrul universitatii din Bucuresti si la RiSe la Snspa..sa vedem unde intru! Doamne ajuta