| iuliaandreea a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de inscrierea la show-ul "Romanii au talent", vreau sa ma inscriu. In primul rand ce inseamna contact aditional? Acolo unde scrie sa bifam casuta unde vom merge la preselectie daca vom fi alesi nu o are si pe cea din Bucuresti din Decembrie, ce bifez? Si la formularul de semnare a parintelui cum semnam, scriem numele (ca nu ai cum sa semnezi pe calculator) si la cel printat adaugam noi semnatura?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Contact aditional este o alta persoana din partea ta(eventual un parinte), care poate fi contactata si cu care se poate tine legatura. 2.Bifezi una din cele existente, unde vrei sa mergi. 3.Scrii numele unui parinte si el trebuie sa semneze, dupa printarea formularului, nu tu trebuie sa semnezi in locul lui, tu vei semna in locul tau. Vezi ca va trebui sa fii insotita de parinte la preselectie, daca esti minora. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrand sa te ajut am intrat pe sait sa vad formularul de inscriere si am constatat ca nu mai este de actualitate...;