| briiana a întrebat:

Am si eu o intrebare.pentru cine stie sigur sa imi raspunda...este Academie de Politie in Timisoara?

Răspuns Câştigător
| SkyFly a răspuns:

Salut! NU e nicio Academie in Timisoara, singura Academie e in Bucuresti, nu in Timisoara. Sunt sigura pe ceea ce spun. Cauta pe net si o sa fi de acord cu mine.
Cutyourtongue a fost informata gresit de catre prietena ei... din pacate avem tot mai multi asemenea prieteni care cred ca prin minciuni ne sunt superiori...
Daca vrei sa intri in Bucuresti la academie iti doresc mult SUCCES!

6 răspunsuri:
| itsnotmyname a răspuns:

Singura academie de politie este la bucuresti. Mai exista la Campina si la Cluj scolide se agenti de politie. Atat.

| SkyFly a răspuns:

Draga, cutyourtongue, am zis ca ai fost informata gresit nu ca minti, e o mare diferenta. M-am referit la prietena ta, nu la tine. Si repet in Timisoara nu e Academie de politie. Cauta pe net, e cel mai simplu, imi vei da dreptate.
Vad ca e foarte usor sa ne aprindem cand suntem contrazisi in loc sa admitem ca am gresit sau cel putin sa verificam inainte de a afirma ceva pentru a nu-i induce in eroare pe ceilalti. Imi pare rau daca raspunsul meu te-a deranjat in vreun fel.
Numai bine

| Anonim69 a răspuns:

Da, sigur este, am o prietena din severin care acolo s-a dushappy

| Anonim69 a răspuns:

SkyFly, prietena aia a mea, a avut de ales dintre Bucuresti si Timisoara si a ales Timisoara, de ce as minti? ma vezi vreo cersetoare de funde?

| briiana explică:

Deci, as vrea sa dau la Academie... si sa ma axez pe criminalistica.bine asta mai tarziu...si stiu ca este Academia de Politie ''Alixendru I. Cuza'' din Bucuresti. si vreau sa stiu daca este si in Timisoara.

| briiana explică:

Scuze pentru mesaju de mai jos.nu sti cumva sa imi spui si cum se numeste?