| adela2012 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. La Academia Nationala de Informatii poti deveni ofiter analist sau operativ. Problema e ca nu stiu la care din urmatoarele facultati se incadreaza fiecare: Studii de securitate si informatii, iar cealalta este Psihologie-informatii. La care pot deveni ofiter analist si la care ofiter operativ?

1 răspuns:
| Watcher123 a răspuns:

Ofiter analist devii la Psihologie-Informatii, iar la studii de securitate si informatii devii ofiter operativ.