| BomBomPow a întrebat:

Buna!
Tocmai am aflat ca am fost admisa la 3 facultati si mi-e tare greu sa ma decid. Voi ce ati alege intre psihologie, publicitate si studii de securitate.
Fiecare profil are ceva ce ma atrage si chiar imi e greu sa ma decid. As vrea sa fiu mai informata despre fiecare din aceste 3 profile.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| figure a răspuns:

Psihologie este un domeniu interesant (pentru mine ar fi). Depinde de persoana, insa. Totusi, in Romania, in prezent, nu prea poti face multe pe acest domeniu.

Publicitate iti poate oferi ceva mai multe optiuni. In cadrul carei universitati?

Despre studii de securitate. nu stiu nimic. Poate oferi tu mai multe detalii.

Succes si. Felicitari!

| BomBomPow explică (pentru figure):

In cadrul Universitatii Babes Bolyai din Cluj

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Cel mai bun domeniu este publicitatea.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| MaryusFloryn a răspuns:

Psihologie sau publicitate. happy
Eu as zice Psihologie, e mult mai eficient.
Funda? xD

| DariaAmalia a răspuns:

Ti-as propune psihologia.....deoarece prin psihologie poti confrunta diferite probleme sufletesti si mintale a anumitor persoane cu care te poti intalni in fiecare zi.le vei putea ajuta pe aceste persoane daca urmezi aceasta cariere! In publicitate poate ajunge aproape oricine cu mai multe sau mai putine studii....Deci ti-as propune psihologia te va ajuta mult! Crede-mahappy