| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat liceul, profilul uman, filologie si trebuie sa ma inscriu la o facultate. Care din urmatoarele facultati o considerati "de viitor": Facultatea de Management, Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala, specializarea Resurse umane, sau Facultatea de Comunicare si Relatii Publice?

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Facultatea de Management

| Zero a răspuns:

Buna sau Salut kiss cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la o facultate de management, sau comunicare si relatii publice, tot ce trebuie sa sty despre acestea, este, daca Diplomele lor sunt acreditate happy pentru ca exista riscul sa nu fie acreditata si atunci cand te duci intr-un loc de munca pe specializarea facultatii pe care vrei sa o urmezi, nu vei putea lucra pe acea specializare, bafta happy