| MirisabelleX a întrebat:

Am terminat Litere, am cunostinte de jurnalism. Stie cineva unde as putea gasi ceva bun de lucru si in domeniul meu? Am aplicat pe e-jobs, euro-jobs si best-jobs, dar ceva mai sigur? Va multumesc!

1 răspuns:
| mihair a răspuns:

In primul rand creeazati un Cv onorabil, si incearca in companiile locale, ca jurnalist ai invatat sa nu sti ce inseamna rusinea si mai ales sa nu dai inapoi, un prieten bun asa a inceput si crede-ma ca a ajuns bine. Multa bafta!