| cocolinox a întrebat:

Intrebarea mea ar putea parea prosteasca, dar stie cineva unde mi-as putea gasi un job part time (IN JUDETUL GORJ)?
Am 17 ani,cunostinte de Limba engleza nivel avansat, franceza si spaniola de nivel mediu cat si cunostinte avansate in domeniul IT!
Nu caut ceva anume orice informatie e bine venita!

1 răspuns:
| hentalin a răspuns:

La varsta asta e destul de dificil pentru ati gasi un job, dar ai putea incerca la receptia unui hotel deoarece cunostintele tale sunt potrivite acestui job. Se lucreaza 24 de ore dupa care ai liber 72 de ore, salarul nu este unul foarte mare, dar programul este foarte flexibil. Sper ca ti-am fost de ajutor!