| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten la facultate AC la UPB la taxa si nimeni nu ne raspunde la o intrebare. Se poate trece dupa prima sesiune la buget? Sau doar de la un an la altul? Ce trebuie facut?

Răspuns Câştigător
| GnomUrias a răspuns:

Nu conteaza la ce facultate studiezi, nu se poate trece la buget decat dupa finalizarea primului an de studiu, in functie de notele de la exemene. Nu prea are ce sa faca, trebuie sa continue sa plateasca primul an, sa invete bine ca apoi sa intre la buget in anul 2. Bafta!