| Ashytoryopywzxyab a întrebat:

Am si eu o intrebare despre repartizarea la caminele Universitatii Bucuresti: Daca vreau sa stau in camera cu un prieten, eu fiind la taxa, el la buget, e posibil? Ce trebuie sa fac pentru a ma muta in camera cu el, daca nu se poate din prima.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In limita locurilor disponibile, dupa ocuparea de catre cei de la buget, se poate face repartitie si pentru cei de la taxe.

| Afurisenia a răspuns:

Nefiind locuri multe, la camin intra doar unii dintre cei de la buget. Tu fiind la taxa, nu ai nici o sansa.