| raisa13 a întrebat:

Am un telefon samsung Gt-E2550 si mi-am luat un cablu de date dar nu am driverele...stiti de unde pot sa le descarc... dau funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Fabian20 a răspuns:

Pai sa vedem.Pentru inceput conectezi cablu de date la telefon si apoi in PC...descarci si instalezi DRIVER EASY( de aici http://drivereasy.com/).Dupa ce se instaleaza deschizi DRIVER EASY, apesi butonu SCAN NOW(astepti pana scaneaza pc-ul) apoi te duci unde scrie DOWNLOAD si te uiti dupa driveru de la tel apoi dai click pe download.astepti pana de descarca si apoi install...si asta a fost tot.ai si print screen'uri acolo unde iti dadui linkul sa descarci driver easy daca nu te descurci.Bafta

1 răspuns: