| anonim22378 a întrebat:

Cine stie cum sa trag muzica dupa calculator pe telefon samsung e2550? nu am cablu de date dar am un fel de card pe care scrie micro-sd...plz ajutati-ma!

1 răspuns:
| WhiteProud95 a răspuns:

Poti incerca cu un cablu de date...sau cu un cititor de carduri...depinde acum cred ca cardul care ai zis tu de el este adaptorul cardului din telefon. Poti sa iti activezi internetul pe telefon si iti descarci muzica direct pe tel. sau poti imprumuta un bluetooh de la cineva si iti trimiti de pe calc pe tel