| anonim_4396 a întrebat:

Am vreo sansa sa-mi gasesc o slujba pe e jobs? Sau pe best jobs? Am vazut ca sunt multi care vor acele slujbe. Am vreo sansa sa ma aleaga pe mine? Sau trebuie sa fiu super norocoasa? De unde stiu daca o sa ma aleaga dintre atatia care vor slujba?

4 răspunsuri:
| narcis13 a răspuns:

Atata timp cat indeplinesti conditiile si calitatile pentru o anumita slujba, ai destule sanse sa-ti gasesti un loc de munca prin intermediul site-urilor respective.
Atunci cand vei fi aleasa, ti se trimite un e-mail la adresa mentionata in datele de inregistrare folosite pe site din partea angajatorului, prin care esti invitata la interviu, sau(in unele domenii, cum ar fi vanzari directe)ti se propune direct o colaborare, urmand sa-ti dau acceptul sau nu.Succes!

| FearNoEvil a răspuns:

Eu mi-am gasit prin BestJobs. Chiar daca sunt multi candidati, nu toti indeplinesc conditiile puse de angajatori.
Incearca! Sigur n-ai ce pierde.

| Rrrretarded a răspuns:

E-jobs are o anumita reputatie pentru faptul ca ofera multe locuri de munca...si am vazut pe forumuri multa lume multumita ca si-a gasit locuri de munca de-acolo...deci..majoritatea decidethinking

| billy69 a răspuns:

Si eJobs si BestJobs sunt doua din cele mai bune site-uri cu oferte de munca, inscriete cu incredere! happy