| MEAmy a întrebat:

Am o tema la engleza in care trebuie sa vorbesc despre slujbe, dar nu prea am in minte prea multe slujbe si pe internet nu gasesc. Mi-ati putea da niste exemple de slujbe, va rog? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| HelloWinter a răspuns:

Uite nişte slujbe şi rânduieli: "Al doilea Paraclis al Sfântului Nectarie din Eghina", "Paraclisul Sfântului Nectarie din Eghina", "Slujba Sfântului Nectarie din Eghina", "Slujba Învierii"... Nu vreau fundă. Vreau doar să ajut.