| Laila_Lorena_2000 a întrebat:

Am vreo sansa sa rezist la Facultatea de Cibernetica, Statistica si Informatica Economica daca in liceu sunt pe profil uman? Adica, matematica mi-a placut intotdeauna doar pentru partea de algebra, am urat mereu geometria si nu stiu daca acum, dupa patru ani de mate la nivel mediocru ma descurc, nu stiu practic cat de dificila este matematica de aici...imi poate spune cineva cam cat de "grea" e? Daca e grea, habar n-am...o parere, orice!

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Cauta pe internet cursuri sau subiecte de la examenul de admitere si incepe sa lucrezi! Te orientezi in timp. E bine ca te descurci la algebra pe profil uman. Felicitări!

1 răspuns:
| LLuk21 a răspuns:

Daca stai cu burta pe carte da ai sanse