| anonim_4396 a întrebat:

Facultatea de "Cibernetica >- Profil Informatica Economica" este de tip REAL sau UMAN

Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Este de tip real.

8 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Real

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns (pentru GabyB94):

Multumesc mult dar fiind doar o varianta de raspuns, cel mai rapid ia fundita!

| Alexander5 a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Tu sigur ai terminat umanul...

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns (pentru Alexander5):

De ce esti asa de sigur?; D

| Alexander5 a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

I have a feeling

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns (pentru Alexander5):

Am terminat un liceu tehnologic =D! Habar n-am daca e real sau uman laughing

| Alexander5 a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Si ce cauti la cibernetica? happy ai idee ce inseamna informatica la liceu?

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns (pentru Alexander5):

Informatica la liceu? Habar n-am, dar sunt dispus sa invat! Plus ca este Informatica Economica, in primul an si primul semestru din al 2-lea an se face doar economie, apoi incepe cu informatica tongue!