| anonim_4396 a întrebat:

An Nou Fericit si cu multe dorinte si obiective realizate iar pe langa asta sanatate si fericire! Ce planuri, obiective aveti in acest an happy? Principalele mele obiective sunt 1. Sa termin cu bine facultatea, sa-mi iau licenta 2. Sa ma angajez si sa am un loc de munca bun, sa castig bine 3. Sa plec in strainatate spre modernitate, sa scap de saracie... sau macar intr-o excursie, nu am iesit niciodata din tara sad
4. Sa-mi intemeiez o familie

5 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Multumim, prosperitate si carisma iti doresc pentru tot ce ai in gand! Ce facultate urmezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru nutuxcristian):

Mersi happy. Istorie

| nutuxcristian a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles. Succes pe 2015 si nu numai. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu licenta in istorie o sa devina si istorie toate obiectivele tale. laughing

Aoleu ce lume rea pe TPU! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai as vrea sa imi revizuiesc atitudinea, adica sa fiu cat mai optimista, am observat ca ajuta mult pentru a reusi si am de gand sa lucrez la asta =D, sa ma dezvolt pe plan personal si sa incerc sa nu imi mai pese de nimeni decat de mine.Sa incerc cat mai multe chestii diferite, pentru a-mi da seama la ce as putea fi buna astfel incat sa ma orientez cat mai bine dpdv profesional.si sa scap de lenea asta care ma posedeaza de ceva vreme.Forta sa fie cu tine! =D