| TudorGamer a întrebat:

Animeuri : romance-drama poate si psihological? care sa ma faca sa plang! sau sa ma emotioneze! animeuri romance.

3 răspunsuri:
| Zerathull a răspuns:

Pe mine m-au impresionat Shiki si Code Geas, Stein's Gate am uzit ca este interesant.Mai cauta... happy

| IpDana a răspuns:

Hello.
Iti pot recomanda cateva : Naruto, Kimi ni todoke, Sukitte ii na eu, The Garden of Words ( Asta mi-a placut foarte mult ti-l recomand), Clannad After Story, Chrono Crusade. Cam atat, astea mi-au placut foarte mult. De plans nu chiar poti sa plangi in hohote la aceste genuri de animuri, doar niste lacrimi in ochi tot iti dau happy. Sper ca te-am ajutat si vizionare placutehee hee

| IpDana a răspuns (pentru IpDana):

Placuta* (scuze)