| gamerontpu1 a întrebat:

Anul viitor voi da bacul si am decis sa ma duc la facultatea de constructii din Timișoara, la construcții civile. Dar nu am idee daca se da concurs de admitere sau se intra cu dosar. Imi puteti spune ce trebuie sa stiu despre inscrierea la o facultate si ce am de facut, va rog?

1 răspuns:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cel mai bine e sa intri pe site si sa te interesezi acolo, sigur scrie, e putin probabil sa gasesti pe cineva aici fix de la facultatea aia, iar inscrierea la facultate difera. Daca nu scrie pe site ceea ce e putin probabil, suni la secretariat si o sa-ti dea toate detaliile. Bafta!